81 527 00 44

Pakiety biznesowe

Z myślą o klientach biznesowych podróżujących służbowo przygotowaliśmy specjalną ofertę obejmującą nocleg i usługę gastronomiczną.

  • Pokój biznesowy 220 zł/doba obejmuję: nocleg + voucher 70 zł na śniadanie, lunch lub obiadokolację
  • Pokój dwuosobowy 320 zł/doba obejmuje: nocleg + voucher 140 zł na śniadanie, lunch lub obiadokolację

Koszt śniadania w formie bufetu: 20 zł
Pozostałe dane wg cen z karty

Pakiet dostępny wyłącznie dla podmiotów gospodarczych, w tym osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą.

Obiadokolacja i lunch, stanowiąca usługę towarzyszącą usłudze noclegowej, serwowana w restauracji hotelowej dostępna jest wyłącznie dla Gości korzystających z Pakietu Biznes.

Voucher nie obejmuje kosztów konsumpcji napojów alkoholowych, kawy, herbaty, napojów bezalkoholowych gazowanych, wód mineralnych.

Ostateczna wartość vouchera odpowiada całkowitej konsumpcji w restauracji hotelowej (wyłączenie pozycji VAT 8%) jednakże nie może być niższa niż wartość założona tj: 70 zł dla pokoju jednoosobowego i 140 zł dla pokoju dwuosobowego.

Potwierdzeniem zakupu Pakietu Biznes jest faktura VAT. Na fakturze VAT wykazana jest wartość zakupionej usługi hotelowej w kwocie odpowiadającej wartości zakupionego Pakietu Biznes.

Rezygnacja bądź niewykorzystanie vouchera gastronomicznego nie zmienia ceny Pakietu Biznes

Rezerwacje on-line

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.